درباره ما

scan0086

پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی مهرتابان تاریخچه طولانی به عنوان مدرسه دو زبانه مبتنی بر IT دارد.

این مجموعه در سال ۱۳۸۹ تأسيس شده و در حال حاضر از بزرگترین مراکز آموزشی در اصفهان می باشد. هر چند قدمت و اندازه کیفیت را تضمین نمی کند ولی در طول ۹ سال تجربه سعی کرده ایم که هر سال بهتر از سال قبل به فعالیت بپردازیم و نقاط منفی سالهای قبل را حذف نماییم.

این مرکزسعی کرده که برای دانش آموزان اسباب رشد را فراهم آورد و متعهد است که در سطح بالایی به آموزش بپردازد. سیستم آموزش زبان انگلیسی مجموعه آموزشی مهرتابان زیر نظریکی از بهترین آموزشگا ه های زبان در سطح شهروبا حضور افراد متخصص ، خصوصا در بخش تدریس فعالیت می کند. فعالیت های غیر درسی و فوق برنامه ی این مرکز آموزش از جمله آزمایشگاه عملی تحت عنوان شعبده علم٬ دومینو٬رباتیک٬ ریاضیات بین المللی کانگورو٬سازه های ماکارونی و ..... زیر نظر بهترین اساتید دانشگاهی می باشد.

کادر اجرایی این مجموعه همه سعی و تلاش خود را در آموزش و پرورش دانش آموزان صرف می نماید که ازجمله اهداف اصلی این مجموعه است. همچنین برنامه ریزی های انجام شده به گونه ای است تا دانش آموزان بتوانند در برنامه های مختلفی که مورد علاقه ی آنان است شرکت نمایند.

پیش دبستانی و دبستان غیردولتی پسرانه مهرتابان ، واقع در استان اصفهان ، شهر أصفهان٬ ناحیه ۳ است که در مقطع پیش دبستانی و دبستان فعال می باشد.

جهت کسب اطلاع ازشرایط ثبت نام وامکانات مدرسه مهرتابان میتوانید با شماره تلفن های ۶۶۸۵۳۳۸-۰۳۱۳ و ۰۳۱۳-۶۶۹۵۲۵۳ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس أصفهان- خیابان دروازه شیراز- خیابان ملاصدرا، کوچه ۵، پلاک ۶۶مراجعه نمایید.

www.mehrtabanschool.ir

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

RizVN Login

Background Image

Header Color

:

Content Color

: